-
مشاوره فرزندپروری
-

مشاوره فرزندپروری

والدین عزیز شما با اجرای تغییراتی کوچک می توانید شاهد نتایج شگفت انگیزی باشید. بسیاری از اشکالات رفتاری فرزندان شما ریشه در روشهای نادرست فرزند پروری شما دارد از جمله؛

  • کودکی که پرخاشگر است
  • کودکی که نمی تواند به درستی ارتباط برقرار کند
  • کودکی که نسبت به قوانین خانه بی توجه است
  • کودکی که همسالان و یا خواهر برادر خود را آزار میدهد
  • کودکی که برای رسیدن به خواسته هایش جیغ و داد و گریه می کند
  • کودکی که ناسزا میگوید و یا حتی به کرات دروغ میگوید
  • کودکی که نسبت به انجام وظایف روزمره اش بی تفاوت است (نوشتن تکالیف، خواندن دروس، نظافت اتاق و …)

و بسیاری دیگر از مواردی که شاید به صورت روزانه مشاهده می کنید. می توانید با صرف هزینه ای مختصر به این مشکلات پایان دهید و با استفاده از مشاوره ویژه فرزند پروری کوشا و بهره گیری از تکنیکهای عملی و کاربردی، چالش و درگیری با فرزندانتان را به تعامل و تفاهم مثبت و سازنده تبدیل کنید.
همچنین با  توجه به نقش اساسی والدین در پیشبرد اهداف مداخلات کاردرمانی، علی الخصوص زمانی که اشکالات فرزندان بیشتر در حوزه مسائل رفتاری، ارتباطی و انطباقی است، کاردرمانی کوشا جلسات ویژه مشاوره فرزند پروری را برای مراجعین نیز برگزار می کند تا آنها بتوانند با برخوردی صحیح و اصولی در خلال جلسات کاردرمانی (بازی درمانی و …) ؛ به رفع اشکالات فرزندشان کمک کنند. در این جلسات والدین می آموزند که چگونه می بایست با برخوردی صحیح ، محیطی منضبط و با نشاط در خانه ایجاد کنند که به بتوانند در رفع اشکالات رفتاری و ارتباطی فرزندانشان موثر واقع شوند. 

 

بنابراین چنانچه در ارزیابی عمومی خود از فرزندتان ابهام و یا نقاط نگران کننده ای دارید و یا حتی برای اینکه از وضعیت عملکردهای او آگاه شده و اطمینان حاصل نمایید، فرصت را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید سوالات خود را در خصوص عملکرهای اجرایی و رفتاری فرزندتان در مشاوره آنلاین کوشا مطرح کنید، کاردرمانگران کوشا به شما پاسخ خواهند داد. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. بازیها و نکات کاربردی بسیاری، ویژه والدین و مربیان و آموزگاران در کانال تلگرام کوشا منتشر شده است .

ما را به دیگران معرفی کنید!